Під час зняття з обліку виявлено автомобіль із зміненим номером кузова

Транспортний засіб із зміненим ідентифікаційним номером виявлено в територіальному сервісному центрі МВС №6544 міста Гола Пристань.

У ТСЦ звернувся 28-річний херсонець, щоб зняти з обліку автомобіль «VOLKSWAGEN Golf», 1992 року випуску, з державними номерними знаками Харківської області. Автолюбитель надав для перевірки свідоцтво про реєстрацію і дві довіреності.

Як з’ясувалося, вказаний у свідоцтві власник автомобіля, 64-річний мешканець Харківської області, передав право користуватися, керувати та розпоряджатися зазначеним рухомим майном 34-річному харків’янину на підставі оформленої у 2015 році довіреності. А той у свою чергу в жовтні поточного року передав це право мешканцю Херсона, оформивши генеральну довіреність на автомобіль у порядку передоручення.

Під час проведення експертного дослідження транспортного засобу встановлено, що ідентифікаційний номер підлягав змінам шляхом видалення фрагмента номерної панелі кузова з первинним ідентифікаційним номером і вварювання на його місце поза умов заводу-виробника фрагмента номерної панелі з іншими символами.

Про вказаний факт повідомлено за телефоном «102», матеріали для перевірки передані до місцевого відділення поліції.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
53 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов