Під час зняття з обліку виявлено автомобіль із зміненим номером кузова

Транспортний засіб із зміненим ідентифікаційним номером виявлено в територіальному сервісному центрі МВС №6544 міста Гола Пристань.

У ТСЦ звернувся 28-річний херсонець, щоб зняти з обліку автомобіль «VOLKSWAGEN Golf», 1992 року випуску, з державними номерними знаками Харківської області. Автолюбитель надав для перевірки свідоцтво про реєстрацію і дві довіреності.

Як з’ясувалося, вказаний у свідоцтві власник автомобіля, 64-річний мешканець Харківської області, передав право користуватися, керувати та розпоряджатися зазначеним рухомим майном 34-річному харків’янину на підставі оформленої у 2015 році довіреності. А той у свою чергу в жовтні поточного року передав це право мешканцю Херсона, оформивши генеральну довіреність на автомобіль у порядку передоручення.

Під час проведення експертного дослідження транспортного засобу встановлено, що ідентифікаційний номер підлягав змінам шляхом видалення фрагмента номерної панелі кузова з первинним ідентифікаційним номером і вварювання на його місце поза умов заводу-виробника фрагмента номерної панелі з іншими символами.

Про вказаний факт повідомлено за телефоном «102», матеріали для перевірки передані до місцевого відділення поліції.

Автор
( 0 оценок )
Изложение
( 0 оценок )
Актуальность
( 0 оценок )

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Оставьте конструктивный, обоснованный и информативный текст, касающийся качества работы компании, на примере личного опыта.

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать