Херсонські волейболісти виступили на Чемпіонаті України

З 10 по 12 листопада в місті Біла Церква відбулися ігри І туру чемпіонату України «Дитяча ліга» з волейболу серед команд юнаків 2002 року народження та молодших.

Нову Каховку представляла команда у складі 5 вихованців ДЮСШ відділу освіти: Бойко Олександр, Бойко Євгеній, Дегтяр Денис, Щербинський Дмитро, Костючик Владислав, а також 5 волейболістів з інших міст – Кришталь Владислав (Лозова, Харківська область), Курінний Данило (Первомайський, Харківська область), Ніколайцев Олексій і Джуль Микола (Олешки), Крамаренко Данило (Херсон) під керівництвом тренерів-викладачів Петра та Галини Бойків.

Після І туру за попередніми даними команда тренерів Петра і Галини Бойків, після 5 зіграних ігор, посідає 1 місце (13 очок).

Автор
( 0 оценок )
Изложение
( 0 оценок )
Актуальность
( 0 оценок )

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Оставьте конструктивный, обоснованный и информативный текст, касающийся качества работы компании, на примере личного опыта.

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать