Отримати безкоштовну правову допомогу можна через Інтернет

На жаль, часто громадяни стикаються з проблемами юридичного характеру, проте не мають можливості отри мати кваліфіковану підтримку. Особливо це стосується представників так званих соціальних категорій.

У таких випадках чи не єдиним виходом для них стають центри безоплатної правової допомоги. Саме завдяки їм можна одержати необхідну інформацію, роз’яснення і консультації (первинна правова допомога), а також забезпечити представництво своїх інтересів у суді, в інших органах влади, одержати послуги зі складення документів процесуального характеру (вторинна правова допомога).

Із запровадженням Інтернет-системи iGov ( https://igov.org.ua/ ) скористатися такою допомогою стало набагато простіше. На цьому порталі доступні онлайн-послуги з отримання безоплатної правової допомоги як первинної (https://igov.org.ua/service/353/general), так і вторинної (https://igov.org.ua/service/348/general ).

Нескладні покрокові інструкції, що містяться на сайті, дозволяють зручно користуватися цим онлайн-сервісом. Так, для замовлення послуги потрібно пройти кілька етапів, зокрема обрати область та населений пункт, пройти авторизацію і заповнити форму, вказавши відповідний місцевий центр надання правової допомоги, власні контактні дані та вид необхідної послуги. Після цього заявка буде прийнята в роботу.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
28 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов