На Херсонщині відпочили 62,2 тис. дітей та підлітків з усіх регіонів

Влітку поточного року в 446 дитячих закладах оздоровлення та відпочинку області відпочило 62,2 тис. дітей та підлітків з усіх регіонів. В порівнянні з минулим роком кількість закладів та чисельність оздоровлених в них дітей збільшилась на 0,2% та 14%, відповідно.

В область більшість дітей прибула на відпочинок з Дніпропетровської області – 15,9 тис. осіб, або 25,6% від загальної кількості відпочивших у закладах оздоровлення та відпочинку, м.Києва і Київської області – 5,2 тис., 8,4%, Львівської – 1,7 тис., 2,7%, Запорізької – 1 тис., 1,6%, Вінницької – 0,8 тис., 1,3%. Дітей з Херсонської області відпочило 33,3 тис. (53,5%).

У 34 дитячих закладах оздоровлення на 11,4 тис. місць оздоровлювалось 35,3 тис. дітей (56,8% загальної кількості відпочивших у закладах). Для відпочинку в умовах міста у школах, позашкільних закладах було організовано 412 таборів з денним перебуванням, в них проводили свої канікули 26,9 тис. дітей, або 43,2% загальної кількості відпочивших у таборах.

В останні роки при організації дитячого відпочинку перевага надається в першу чергу дітям, які потребують соціального захисту. Так, протягом літа було оздоровлено 0,3 тис. дітей, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи, 3,8 тис. дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, 0,8 тис. дітей-інвалідів, 10,6 тис. дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей, 2,5 тис. дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій.

Одним із чинників, який суттєво впливає на кількість відпочиваючих дітей, є вартість відпочинку. У 2017р. загальна вартість перебування дітей у закладах оздоровлення та відпочинку склала 229,2 млн. грн., з них у закладах оздоровлення 217,8 млн.грн. Середня вартість одного людино-дня перебування дитини у закладі становила 226 грн. (у закладах оздоровлення 338 грн.).

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
1 просмотр в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов