Посвячення в ліцеїсти в Херсонському Фізико-технічному ліцеї пройшло під гаслом мрій та любові

10 листопада в Обласному Палаці молоді відбулось посвячення у ліцеїсти Херсонського фізико-технічного ліцею.

Для цього свята ліцеїсти разом з викладачами-наставниками підготували концерт, на який запросили вчителів ліцею та батьків юних учнів. З відповідальною креативністю підійшовши до організації заходу, ліцеїсти через весь концерт-спектакль пронесли ідею фантастичного фільму «Месники», заснованого на популярних коміксах Marvel Comics про пригоди команди супергероїв, які володіють надприродними здібностями. Команда супергероїв у складі Капитана Америки, Залізного Чоловіка, Тора, Чорної Вдови та Халка, які прибули до України і були гостями концерту.

Кожен клас приготував чудовий виступ, який глядачі з вдячністю обдаровували оваціями. Разом з глядачами в залі, ліцеїсти на сцені мріяли, плили по морях, з гумором згадували цікаві ситуації навчання та відносин з батьками. Дві години концерту проминули, як одна мить.

Присягу ліцеїста приймали учні 8-9-х класів.

Свої привітання зі святом висловив і директор ліцею Микола Іванович Бабенко. Щиро, впевненно та з любовь він відзначив, що у нашої Неньки-України все буде добре, і все залежить тільки і тільки від нас.

"Людина творець своїх проблем але і творець свого щастя. Я бажаю досягти самих високих цілей, які Ви перед собою поставите, і щоб Вами пишалась країна і батьки , щоб пишалися всі на нашій планеті Земля!" - завершив свій виступ Микола Іванович.

Автор: Скоробагатько Анна

12 очень хорошо
Автор
12
(2 оценки)
Изложение
12
(2 оценки)
Актуальность
12
(2 оценки)
102 просмотра в июле
Я рекомендую
2 человека рекомендуют

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов