Рейд «Вулиця – Діти»: разом проти підліткового тютюнопаління

Неодноразово на вулиці можна спостерігати картину, коли учні навколишніх закладів освіти збираються на перервах у дворах багатоповерхівок або просто неба, під забором рідної школи, щоб випалити одну-другу цигарку. Окрім того, що такими діями учні порушують заборону паління в громадських місцях, за що передбачена адміністративна відповідальність, нецензурна лайка, гучні розмови викликають чисельні скарги від мешканців будинків та перехожих…

З метою профілактики серед підлітків тютюнопаління, в тому числі у громадських місцях, за ініціативою патрульної поліції та за участі спеціалістів служби у справах дітей та інспекторів ювенальної превенції, в Дніпровському районі запроваджені щомісячні планові рейди «Вулиця - Діти». Сьомого листопада відбувся перший рейд, яким охоплено територію в радіусі загальноосвітніх навчальних закладів № № 13,32, 50, 52 та Херсонського медичного коледжу. Патрулювання здійснювали представники патрульної поліції, головний спеціаліст служби у справах дітей Дніпровської районної у м. Херсоні ради Ірина Фаніна, інспектор ювенальної превенції сектору превенції Дніпровського ВП ХВП ГУМП в Херсонській області, молодший лейтенант Наталія Левицька. Особлива увага була приділена патрулюванню території навколо ЗНЗ №32, оскільки саме на учнів цієї школи до виконкому районної ради надходить багато скарг від мешканців навколишніх будинків: паління на перервах, нецензурна лайка, неповага та відсутність реагування на зауваження людей. Під час рейду було виявлено та проведено профілактичні бесіди з порушниками – учнями ЗНЗ №№ 32 та 50, з адміністрацією загальноосвітніх навчальних закладів, батьками щодо посилення контролю за дисципліною підлітків.

Рейди «Вулиця - Діти» з профілактики тютюнопаління серед підлітків будуть проводитись постійно з вжиттям відповідних заходів щодо порушників правил і норм поводження у громадських місцях.

Виконавчий комітет Дніпровської районної у м. Херсоні ради звертає особливу увагу адміністрацій навчальних закладів, учнів, студентів та їх батьків щодо заборони тютюнопаління у громадських місцях та посилення заходів адміністративного впливу.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
24 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов