У херсонських фіскалів на обліку понад 75 тисяч платників

На 01 жовтня 2017 року на податковому обліку Головного управління ДФС у Херсонській області перебуває 30682 юридичні особи та 45086 фізичних осіб - суб’єктів господарювання. У порівнянні з минулорічним періодом кількість суб’єктів господарювання збільшиласяна 1662 платника податків.

З початку року територіальні органи ГУ ДФС у Херсонській області зареєстрували 5629 новостворених фізичних осіб - суб’єктів господарської діяльності. Це на 2023 платника більше ніж у січні - жовтні 2016 року. Також на 17,0% зросла кількість платників податку на додану вартість, яких на податковому обліку перебуває 3949 суб’єктів господарювання.

Впровадження нової спрощеної системи оподаткування стимулює розвиток малого та середнього бізнесу та збільшує бюджетні надходження місцевих громад нашого регіону. Спеціалісти фіскального відомства Херсонської області налаштовані на подальшу дієву співпрацю з платниками податків з метою своєчасного забезпечення надходжень до бюджету та вирішення будь-яких проблемних питань, які виникають у процесі здійснення ними підприємницької діяльності.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
2 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов