Херсонці стануть учасниками вироблення нової державної політики

7 та 8 листопада в рамках Всеукраїнського туру “ЗміниТИ” громади Херсонщини візьмуть участь у напрацюванні рішень у медичній, освітянській та політичній реформах. Позиції, зібрані в рамках консультацій, будуть враховані профільними міністерствами припідготовці пропозицій щодо зміни державної політики.
Всеукраїнський тур “ЗміниТИ”: Взаємодія заради змін”організований громадською організацією “Центр UA” спільно з експертами коаліції Реанімаційний пакет реформ та аналітичного центру CEDOS, представниками Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства освіти і науки України та Міністерства фінансів України.Мета туру – залучити найактивніші спільноти країни до вироблення нової державної політики. Збір та врахування позиційвиконавців реформ та тих, на кого ці реформи вплинуть, має стати стандартом роботи виконавчої влади дляуспішної розробки та впровадження якісних змін.
Разом із профільними міністерствами, представниками виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадянського суспільства, бізнесу, студентства та журналістами ми обговоримо:
  • які виборчі правила дозволять запустити зміну політичних еліт в країні?
  • за яких умов влада почує позиції та вимоги громадян і як вплинути на прийняття рішень?
  • що передбачає реформа спеціалізованої та високоспеціалізованої медичної допомоги та які найбільш ефективні шляхи її втілення?
  • які зміни чекають на середню освіту в Україні та як їх бачать освітяни?
  • як платники податків можуть контролювати, на що витрачаються їхні гроші, та яка система контролю за ефективністю потрібна в умовах децентралізації?
Учасники обговорень:
  • Андрій Гаврилюк, начальник Управління надання медичної допомоги дорослим Департаменту медичної допомогиМіністерстваохорони здоров’я України;
  • Представник Міністерства освіти та науки України;
  • Андрій Андрушків, лідер напрямку “Контроль публічних фінансів” Центру UA;
  • Олександр Ябчанка, експерт з медичної реформи Реанімаційного Пакету Реформ;
  • Ірина Когут, експертка з питань освіти аналітичного центру CEDOS.
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
7 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов