Херсонський адвокат центру БВПД довів невинуватість клієнта

До Херсонського місцевого центру з надання БВПД звернувся громадянин Ш. за отриманням безоплатної вторинної правової допомоги, що передбачає складання адміністративного позову та здійснення представництва його інтересів у суді з питань оскарження постанови, складеної відносно нього поліцейським СРПП Олешківського відділення поліції.

Суть справи полягала в наступному: клієнт був пасажиром мотоциклу, за кермом якого перебував його син. Під час зупинки транспортного засобу, син відійшов до магазину, а клієнт залишився біля мотоциклу. У той час під'їхав патрульний автомобіль, поліцейський став вимагати у клієнта посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу та страховий поліс.

Громадянин Ш. пояснив, що не керував транспортним засобом, тому не є водієм та посилався на норми ПДД, які зобов'язують вчиняти зазначені дії лише водія.

Під час розмови клієнта та поліцейських повернувся з магазину син громадянина Ш., який також пояснив, що за кермом перебував саме він та запропонував пред'явити свої документи та документи на транспортний засіб, від чого поліцейські відмовилися та склали на гр. Ш. постанову про притягнення до відповідальності за правопорушення, згідно з ч.1 ст.126 КУпАП.

Херсонський місцевий центр для надання клієнтові безоплатної вторинної правової допомоги призначив адвоката, який подав до суду адміністративний позов, в якому просив визнати дії поліцейських незаконними та скасувати вищевказану постанову.

Дослідивши обставини справи, суд встановив, що відповідач-поліцейський не надав до суду підтвердження вчинення громадянином Ш. адміністративного правопорушення; інших обставин, що доводять його вину, також немає.Постановою Цюрупинського районного суду Херсонської області дії поліцейських визнано незаконними, а постанову про притягнення гр. Ш. до адміністративної відповідальності - скасовано.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов