Екологи зупинять діяльність компанії «Олеся»

Державна екологічна інспекція у Херсонській області звернулась до суду з позовом щодо заборони виробничої діяльності Товариства з обмеженою відповідальністю «Олеся» у місті Нова Каховка в зв’язку з порушенням останнім Закону України «Про охорону атмосферного повітря» преамбулою якого проголошено, що атмосферне повітря є одним з основних життєво важливих елементів навколишнього природного середовища.

Досить кардинальному рішенню екологів передувала планова перевірка дотримання вимог природоохоронного законодавства, яку державні інспектори здійснили у жовтні поточного року. В ході перевірки виявлено забруднення атмосферного повітря при роботі дванадцяти стаціонарних джерел викидів забруднюючих речовин, що супроводжують основну діяльність підприємства з будівництва, виготовлення виробів із бетону, виробництва металевих конструкцій тощо. Дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами ТОВ «Олеся» не оформлено, що є порушенням частини 5 статті 11 Закону України «Про охорону атмосферного повітря».

Державна екологічна інспекція у Херсонській області наголошує, що підприємства, установи, організації та громадяни – суб’єкти підприємницької діяльності, що здійснюють викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря та діяльність яких пов’язана з впливом фізичних та біологічних факторів на його стан, зобов’язані здійснювати організаційно-господарські, технічні та інші заходи щодо забезпечення виконання вимог, передбачених стандартами та нормативами екологічної безпеки у галузі охорони атмосферного повітря, дозволами на викиди забруднюючих речовин тощо.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
59 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов