Фіскали навчали податковій грамоті безробітних херсонців

Нещодавно, фахівці управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Херсонській області взяли участь у черговому семінарі для осіб, які перебувають у пошуках роботи, організований Херсонським міським центром зайнятості. Метою таких заходів є упередження майбутніх бізнесменів від помилок під час здійснення господарської діяльності.

Спілкування фіскалів із учасниками семінару відбулося в затишній та невимушеній атмосфері. Під час заходу присутні ознайомилися з особливостями та відмінностями ведення обліку й оподаткування доходів підприємців на загальній та спрощеній системах оподаткування, порядком здійснення розрахунків та ставками податків.

Особливу увагу учасників семінару фіскали акцентували на необхідності нарахування та сплати єдиного внеску незалежно від отримання доходу. Крім того, розповіли про соціальну та правову захищеність найманих працівників і практичну роботу фіскальної служби області щодо виявлення недобросовісних роботодавців.

Наприкінці зустрічі слухачі отримали відповіді на хвилюючі їх питання щодо застосування законодавчих норм під час ведення бізнесу.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
9 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов