Фахівці ДСНС Херсонщини проводять заняття працівників дитячих садків

Фахівцями Олешківського районного сектору обласної служби ДСНС розпочато теоретичні заняття серед працівників дитячих садків із роз’яснення правил поводження пе дагогів та вихованців під час виникнення надзвичайних ситуацій та подій. Про це у соцмережах повідомив начальник управління в Головне Управління ДСНС України у Херсонській області Сергій Чорний.

Зустрічі педагогічних колективів з головним фахівцем районного сектору ДСНС Ганною Перервою відбуваються щоденно. В ході зустрічей в спільній бесіді були визначені чіткі дії вихователів під час виникнення надзвичайних ситуацій, зокрема пожеж.

"Наступним етапом будуть практичні заняття серед вихованців з евакуації та правил поводження їх на випадок пожеж. Під час зустрічей акцентується увага і на дотриманні пожежної безпеки у побуті. Учасникам заходів роздаються тематичні листівки із елементарними правилами та практичними порадами", - повідомив Чорний.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов