У херсонській бібліотеці розпочався учбовий рік

Повідомляємо що в бібліотеці – філії №15 Херсонської централізованої бібліотечної системи розпочався учбовий рік. Наразі бібліотекою пропонуються курси з комп’ютерної грамотності та традиційно курси з англійської мови.Жодних соціальних чи вікових обмежень не має. Єдина умова - бути читачем бібліотеки.

Розклад занять: з 06 вересня щосереди о 14:00 запрошуємо на курси комп’ютерної грамотності. Викладач Голуб Лариса Василівна бібліотекар І-категорії.

З 08 вересня кожну п’ятницю о 15:00 в бібліотеці на вас чекають курси з англійської мови. Викладач Дадашева Анастасія Олегівна, вчитель англійської мови.

Якщо вам є 18, ви сповнені сил та енергії, відкриті до нових знайомств, а також завжди готові вчитися, звертайтеся за адресою: Херсон, вул. Некрасова 82. Тел.37-28- 96

12 очень хорошо
Автор
12
( 1 оценка )
Изложение
12
( 1 оценка )
Актуальность
12
( 1 оценка )

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Оставьте конструктивный, обоснованный и информативный текст, касающийся качества работы компании, на примере личного опыта.

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать