Рятувальники Херсонщини провели громадську акцію для дітей

З метою навчання підростаючого покоління основам безпеки життєдіяльності та правильним діям в умовах небезпеки 28 серпня на території бази відпочинку «Маяк», що в селі Залізний Порт, рятувальники Голопристанського районного відділу провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати, Допомогти».

Як свідчить статистика, майже 90 відсотків випадків травмування та загибелі людей під час виникнення надзвичайних ситуацій трапляється через людський фактор. Тому головним завданням цієї акції є ознайомлення та навчання населення основам пожежної та техногенної безпеки, роз’яснення питань безпечної життєдіяльності, популяризація професії рятувальника, ознайомлення з тактико-технічними характеристиками пожежно-рятувальної техніки та особливостей роботи підрозділів ДСНС України.

Захід розпочався з ознайомлення дітей з основними правилами безпечної поведінки влітку: під час відпочинку на воді, у лісі, у побуті, як діяти у разі пожежі чи у випадку виникнення іншої надзвичайної ситуації. Потім рятувальники розповіли про те, як недбалість дорослих і пустощі дітей призводять до пожеж. Особливо цікавим для дітей виявився конкурс в якому вони відповідали на запитання щодо правил відпочинку на природі, водоймах, під час виявлення вибухонебезпечних предметів та у разі виявлення пожежі у побуті.

У ході акції діти із задоволенням взяли участь у конкурсі на швидкість одягання бойового одягу вогнеборців. А найцікавішим для дітей виявився конкурс бойового розгортання. Кожен з них із мав змогу розгорнути пожежний рукав та швидко прибути до місця умовного осередку пожежі, щоб загасити його. У рамках акції було організовано спеціальну виставку, на якій представлено пожежно-рятувальну техніку та спорядження. Під час заходу дітям роздали наочну агітацію з правилами поведінки на воді у літній період та дотриманням правил пожежної безпеки у побуті та в екосистемах.

Така зустріч із пожежниками надовго запам’ятається дітям. Проведення подібних заходів безумовно залишає свій слід у свідомості кожної дитини. Дітлахи та вихователі щиро подякували голопристанським рятувальникам, а ті в свою чергу заохотили кожного учасника акції подарунками.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов