Кримчанину відмовили у видачі закордонного паспорта у Херсоні

Паспортний сервіс ДП "Документ" відмовив громадянину України з Криму. Про це повідомив у соцмережах представник Президента України в Автономній Республіці Крим Ізет Гданов.

Зібравши всі документи, кримський татарин звернувся до посадової особи паспортного сервісу та отримав усну відмову. За словами Гданова, підставою відмови стало свідоцтво про народження, що було видане в Узбекистані, яке є у списку необіхдних документів. Після цього, громадянин України звернувся до Представництва Президента у АР Крим.

"Разом із заявником виїхали на місце. За результатами розгляду можна сказати, що питання надання адміністративних послуг вимагає негайного врегулювання, взято під особистий контроль керівництвом Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим", - написав у соцмережах Ізет Гданов.

Такий список документів мають надати мешканці тимчасово окупованих територій: український паспорт, ідентифікаційний номер, старий закорднонний паспорт, якщо такий є, свідоцтво про народження, пенсійне, студентське та водійське повідчення, документи про освіту, домова книга та свідоцтво про шлюб або розлучення. 

"Аналізи та рентген поки не вимагають", - прокоментував такий список Гданов.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов