Херсонські волонтери привезли гуманітарну допомогу в Голопристанський геріатричний пансіонат

Навіть у тих місцях, куди люди потрапляють у складних життєвих обставинах, вони можуть знайти сім'ю, розуміння, турботу та другу половину! Багато сильних вражень, цікавих життєвих історій та спілкування отримали херсонські волонтери сьогодні, завітавши до геріатричного відділення у Голу Пристань.

Команда активістів приїхала з гуманітарною допомогою та метою налагодити постійні стосунки з працівниками та мешканцями цього закладу. Це вже не перший візит у межах спільного проекту Благодійного фонду "Реавіта" та громадських організацій "ГромадаUA", Херсонського обласного товариства людей з інвалідністю та "ЦСП" "Від серця до серця", який стартував у грудні минулого року.

Разом з засновницею фонду "Реавіта" Ольгою Тапе, благодійники привезли одяг, миючі засоби та прилади для пересування та піклування за особами із хронічними, захворюваннями, що мешкають у цьому соціальному закладі.

"Дві години ми спілкувались з колективом відділення та їх підопічними, які розповідали про своє життя та потреби. А ще ми познайомились з подружжями, які знайшли сімейне щастя і любов, вже не сподіваючись на це! Ми побачили велику родину зі своїми проблемами, традиціями та планами на майбутнє... Ми пообіцяли, що наступного разу завітаємо з концертною програмою та новими подарунками", - пишуть волонтери у соцмережах.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов