"Сервіс" міської ради обурює херсонців

Про "якісний" сервіс Відділу реєстрації місця проживання фізичних осіб Херсонської міської ради пише у соцмережах Ольга Орлова. За її словами, складності в отриманні довідки починаються вже на вході до Відділу. 

Херсонці займають черги вже о 5-ій ранку. А до 7:00 під дверима міськради створююється штовханина. Не допомагає й онлайн-реєстрація. 

"На моєму талоні вказано "час прийому" - 07:00. І ось маленька, але дуже цікава ремарка: час роботи відділу з прийому громадян 08:00; а час початку видачі талонів - 07:30. Питання: нахіба ми тут з 7 ранку (не говорячи про людей, які займали чергу на талони ще о 5)?", - пише Ольга.

Коли потрапляєш до головного спеціаліста відділу, дізнаешься про те, що на отримання кожної довідки потрібно брати талони.

"Вказавши на мій ляп із одним талоном, спеціаліст повідомила мені, що зможе видати лише одну довідку. І тут мені стало не по-собі: прочикавши годину на холоді, а потім ще 30 хвилин в тотальній задусі - я маю повторно пройти цей шлях", - обурюється мешканка Херсона.

Також у Відділі є проблеми з базами данних. Як повідомляє Ольга, в довідці не було записано її сина, який прописаний у квартирі. На що спеціаліст відповіла: "Він у Вас не прописаний. Наш відділ створений у 2016 році, отже ті, хто передавали нам ці документи не зробили".

Онлайн-запис на сайті міської ради вже не працює. На наступні два дні неможливо отримати електронні талони.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов