"Кулінарна сотня Херсонщини" закликає волонтерів об’єднатися

Херсонська "Кулінарна сотня" звертається до волонтерів, що активно допомагають військовим:

"Плануємо фасування на початок вересня. Приймаю від вас заявки чого і скільки треба вашім підшефним (перші страви, енергетики та чаї). Зараз вже не так важко з харчуванням і треба якось планувати більш виважено куди, що і скільки потрібно. Ціни на овочі просто скажені і це в сезон!!! Наші вироби вже просто ЗОЛОТІ!!! Коштів останнім часом надходить дуже мало, безкоштовних овочів та фруктів теж не має, тому треба чітке розуміння на що краще витратити допомогу, яку нам надають наші дорогі спонсори та благодійники", - говорить Оксана Бурда.

Окрім фінансового є ще питання вільних рук - потрібні волонтери, які допомагатимуть сушити овочі та фрукти, тож, якщо є бажання допомогти, звертайтесь на сторінку групи у Фейсбук або за номерами 095-693-57-65 та 067-437-82-66.

"Багато таких волонтерських груп, як наша, вже припинили свою діяльність. Ми поки працюємо!!! Але треба оптимізувати нашу роботу", - наголошує волонтерка.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов