Херсонський Водоканал повідомив про намір підняти тарифи

Міське комунальне підприємство "Водоканал" на своєму офіційному сайті оприлюднило намір встановити тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік, що застосовуватимуться для споживачів-мешканців багатоквартирних будинків.

Розрахунок тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) здійснюється за процедурою, що встановлена Постановою НКРЕКП 15.01.2015 №13 “Про затвердження Процедури встановлення тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)” (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 05.02.2015 р. за 136/26581), їх формування здійснюється відповідно до Порядку формування тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), затвердженого Постановою НКРЕКП 10.03.2016 №303.

Відповідно до вказаного Порядку зазначені тарифи складаються з вартості централізованого водопостачання та централізованого водовідведення виробника (за тарифами, установленими державним регулятором), а також частки витрат на збут, пов'язаних з обслуговуванням споживачів багатоквартирних будинків, що включають витрати на оплату праці та відрахування, витрати на оплату послуг банків та інших установ з приймання і перерахування коштів споживачів за послуги, витрати на матеріальне забезпечення обчислювальною технікою, канцелярією, бланками та витрат на виготовлення розрахункових документів тощо.

Очікувані зміни тарифів наведені у таблиці.

Частка витрат на збут послуг у тарифі, що встановлений Постановою НКРЕКП від 08.08.2017 № 1003 (на даний час постанова в очікувані публікації), становить разом з ПДВ:

- у тарифі нацентралізоване постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) - 0, 65 грн/м3;

- у тарифі на централізоване водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) - 0,59 грн/м3 .

Частка витрат у плановому розрахунку тарифу на 2018 рік очікувано становитиме разом з ПДВ:

- у тарифі нацентралізоване постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) - 0,98 грн/м 3 ;

- у тарифі на централізоване водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) - 0,96 грн/м 3 .

Всього очікуване зростання вартості тарифів становитиме 12,44% та обумовлено наступними чинниками:

- зростанням тарифу централізованого водопостачання та централізованого водовідведення;

- зростанням рівня мінімальної заробітної плати та рівня соціальних гарантій, передбачених Галузевою угодою;

- змінами в законодавстві, а саме у звязку з набранням чинності Закону України “Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання”. Згідно з вимогами статі 8 вказаного закону підприємство зобов'язане щомісяця надавати споживачам рахунки на оплату послуг, тому в структурі тариф у враховані витрати на виготовлення вказаних рахунків.

Зауваження та пропозиції від зацікавлених осіб приймаються по 6 вересня 2017 року включно за адресою: 73000, м. Херсон, пл. ім. Ю.Тутушкіна, 9, е-mail: khersonvodokanal@gmail.com

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов