У Херсоні відкоригують план робіт управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку

Відповідний проект рішення розміщений на сайті Херсонської міської ради. Розглянути його планують вже у жовтні, при тому, що зміни стосуються плану робіт на 2017 рік.

Зокрема, згідно документа, на поточний та ямковий ремонт доріг передбачено 11,4 млн грн з міського бюджету, на забезпечення безпеки руху на дорогах у зимовий період плануться виділити 1 млн 806 тис грн, на освітлення вулиць, встановлення дорожніх знаків та інші заходи безпеки виділять всього 150 тис грн, а що стосується капітального ремонту вуличної мережі, то сюди закладено трохи більше 7 млн грн.

Що стосується об'єктів капітального ремонту вуличної мережі, то сюди попередньо включені вул. Колодязна (смт Антонівка), вул. Говорова, вул. Кременчуцька (від вул. Іллюші Кулика до вул.Шевченка), вул. Ракетна, просп. Ушакова, просп. Адмірала Сенявіна, капітальний ремонт проїзду від Миколаївського шосе до вул. Полковника Кедровського (Будьонного) в районі Херсонського автовокзалу, капітальний ремонт під’їзних шляхів до Херсонського ясел-садка №65 комбінованого типу Херсонської міської ради по вул.Уварова, 6-а, капітальний ремонт проїзду на кладовищі сел. Геологів, капітальний ремонт тротуару по вул.Херсонській, капітальний ремонт установки світлофорного об'єкта по Бериславському шосе, в районі ТОВ «Данон-Дніпро»та інші.

На капітальний ремонт прибудинкових територій виділять всього 7 млн 398 тис грн, а на ремонт внутрішньодворових міжбудинкових проїздів - 6 млн 400 тис грн.

Коммунальне підприємтсво "Дорожник", як і планував його директор, придбає обладнання та поповнить статутний капітал на 6,5 млн грн. Інше міське підприємство "Херсонелектротранс" отримає на поточні видатки трохи більше 4 млн грн., а на ремонт капітальної мережі та придбання нових тролейбусів отримає 21,5 млн грн.

Комунальний перевізник "Херсонкомунтранссервіс" у 2017 році профінансується з міського бюджету на 1 млн 226 тис. грн.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов