Чорноморське міжрегіональне управління Укртрансбезпеки у Херсонській області входить до складу лідерів по Україні

24 серпня в Херсонській облдержадміністрації за участі очільника області Андрія Гордєєва відбулась нарада з питання стану організації габаритно-вагового контролю у Херсонській області.

На заході були присутні заступник голови Державної служби України з безпеки на транспорті Дмитро Петренко, голова Чорноморського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки Ігор Пастух, в.о. першого заступника голови облдержадміністрації Дмитро Бутрій , міський голова Володимир Миколаєнко та голови Укртрансбезпеки зі всієї України.

Під час дискусії було з’ясовано, що на сьогодні спостерігається тенденція збільшення перевезень великоваговими транспортними засобами, а це призводить до інтенсивного руйнування дорожнього покриття.

«Зараз багато уваги приділяється нашій області. Херсонщина – аграрний край і саме тут треба реалізовувати всі передові ідеї. Мова йде про вагові комплекси для контролю за перевантаженнями», - прокоментував голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв.

Також очільник області подякував Міністру Інфраструктури України Володимиру Омеляну, який пообіцяв надати вагові комплекси з першої партії найближчим часом.

До кінця року в Херсонській області додатково планується встановити ще 3 габаритно-вагові комплекси, функціонування яких буде неможливим без збільшення штату працівників цього управління.

Перший заступник голови Укртрансбезпеки Вячеслав Дідківський наголосив, що проблема з додатковими штатними місцями буде вирішена до кінця року.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов