Свято вишиваної краси херсонцям подарувала фотовиставка «Вишивані історії»

Український народ є безмежним джерелом добра та духовності. Саме таким прикладом стала виставка «Вишивані історії» в межах національно патріотичної акції «Ми - Українці».

Вишиванка — це символ здоров'я та краси, щасливої долі й родової пам'яті, порядності й чесності, любові та святковості, це наша національна гордість та наше свідчення національної ідентичності, це символ незнищеності українського народу.

Так, з нагоди святкування 26-ї річниці незалежності України на площі Свободи херсонці та гості міста мали змогу побачити цікавий проект - виставки «Вишивані історії».

Героїнями фотопроекту стали 19 жінок, наших сучасниць, які мають активну громадську позицію, яскраво виражені патріотичні почуття. Український народ завжди ставився до вишиванок, як до святині. У кожної з цих жінок свій шлях до вишиванки, своя історія.

Які б складні часи не переживав український народ, але любов до традиційної вишивки у нього ніколи не згасала. Наші предки вірили, що як вишитий рушник охороняє кожен будинок, так і вишита сорочка оберігає людину.

Цю виставку нам подарувала Херсонська обласна бібліотека для юнацтва ім. Бориса Лавреньова за підтримки управління культури Херсонської облдержадміністрації.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов