Безпека на водних об’єктах у центрі уваги рятувальників Херсонщини

23 серпня о 14:35 год. до Служби порятунку Скадовського району надійшла інформація від чергового райвідділу поліції про те, що очевидцями було помічено відпливаючий в море матрац з двома людьми. Враховуючи штормову погоду та сильний вітер, рятувальники відразу направили на пошукові роботи катер. Близько години фахівці ДСНС прочісували територію у пошуках загублених. Через деякий час з’ясувалося, що у море вийшов надувний моторний човен з рибалкою, а не відпочиваючі на матраці. Чоловік вийшов на зв'язок та повідомив про своє повернення.

Добре коли є небайдужі громадяни, що можуть повідомити про можливу надзвичайну подію, але кожна людина повинна пам’ятати правила поведінки на воді та знати законодавство України. Саме постановою Кабінету Міністрів України від 6 березня 2002 р. N 264 «Про затвердження порядку обліку місць масового відпочинку населення на водних об'єктах» визначені місця як для відпочинку, так і для риболовлі.

Під час купального сезону люди масово вирушають на відпочинок до водойм. Досить часто громадяни нехтують елементарними правилами безпеки, що стає причиною трагічних наслідків. Тому працівники ГУ ДСНС області нагадують про елементарні правила поводження на воді. Купатися краще вранці або ввечері, коли сонце гріє, але немає небезпеки перегрівання; температура води повинна бути не нижче +17 °С, в більш холодній - перебувати небезпечно. Плавати можна не більше 20 хвилин, причому цей час повинен збільшуватися поступово. Ні в якому разі не заходьте і не пірнайте у воду після тривалого перебування на сонці. У воду треба заходити обережно, не пірнати в незнайомих місцях. Ніколи не плавати наодинці, особливо якщо ви не впевнені у своїх силах. Купання дітей ні в якому разі не повинно проходити без нагляду дорослих, які вміють плавати тощо.

Правилами поведінки на воді забороняється

1. Купатися в місцях, не відведених для цього місцевими органами виконавчої влади та не пристосовані й не обладнані для цього.

2. Залазити на попереджувальні знаки, буї, бакени, технічні споруди й кріплення тощо.

3. Стрибати у воду з плавзасобів та споруджень, не призначених для цього, з містків, дамб, дерев, крутих берегів та причалів.

4. Використовувати для плавання ненадійні неспецифічні засоби, такі як : дошки, колоди, автомобільні камери на інше знаряддя й підручний матеріал.

5. Використовувати плавзасоби на суспільних пляжах та місцях на купання.

6. Вживати спиртні напої перед та під час купання.

7. Забруднювати воду та територію пляжу, прати одяг та мити посуд у місцях для купання.

8. Підпливати близько до плавзасобів, що йдуть неподалік від місць купання.

9. Допускати у воді грубі ігри, пов’язані з обмеженням руху рук та ніг.

10. Подавати помилкові сигнали небезпеки.

11. Допускати купання дітей без супроводу дорослих.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов