У Херсоні продовжується підготовка до Фестивалю Поважних Людей "Золотий Вік"

Підготовка до Фестивалю Поважних Людей "Золотий Вік" триває вже третій тиждень. Всіх відвідувачів очікують виступи самодіяльних та професійних колективів з Каховки, Голої Пристані, Скадовського та Каланчацького районів, Олешківських та Білозерських артистів поважного віку.

Окрім того, глядачами та учасниками подій Фестивалю стануть мешканці геріатричних пансіонатів та відділень, які вже неодноразово підтримують такі ініціативи.

Організатори фестивалю вдячні яскравим жінкам Одеси з організації "ДІЯ", які не тільки допомагають у підготовці Фестивалю, а й вирішили приїхати до Херсона в якості учасників.

"Дякуємо всім, хто підтримує нашу команду як особистою участю, так і ресурсами! Хочемо звернутись до Херсонців, які можуть допомогти в організації харчування гостей з районів, які приїдуть до нас зранку і пригостити їх чаєм зі смаколиками було би дуже доречно! Сподіваємось, що херсонська гостинна громада щиро та радо зустріне людей, які бажають приєднатись до яскравої та незабутньої події", - пише у соцмережах Наталя Шатілова-Погасій.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов