Андрій Гордєєв відвідав фотовиставку «ЯКБИ НЕ ВІЙНА»

23 серпня голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв відвідав фотовиставку волонтерського фотопроекту «ЯКБИ НЕ ВІЙНА», що розташувалася у стінах Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара (зал каталогів бібліотеки, III-й поверх).

Очільник області зазначив, що був дуже вражений світлинами, які представлені, їхньої щирістю та патріотичністю.

Проект покликаний розповісти історії українських бійців, про яких мусить почути вся Україна. Організаторами та авторами світлин виступили волонтери Київського військового шпиталю. Ідея проекту зародилася у грудні 2015-го року, коли вони вирішили, що просто допомагати захисникам на фронті та в лікарні - замало.

На початку грудня 2016 року зібрані волонтерами матеріали переросли в масштабну фотовиставку. Вона складається з 8-ми тематичних блоків, у кожному з яких від 12 до 25 світлин: кохання;жінки на війні;мирні професії воїнів;героїчні мами зі своїми героїчними синами;соціальний блок;легіонери;невідомі герої;блок з 12-ма Героями, які вже ніколи не будуть з нами.

В рамках проекту також створено майже 500-сторінкову книгу «Якби не війна», що містить історії, пам’ять та мрії Героїв сучасної України. Кошти від реалізації книги волонтери спрямовують на допомогу родинам загиблих, на ліки для поранених у шпиталі, а також на потреби військових на передовій.

Серед світлин виставки є портрети херсонців: Владислава Ковальова, Антона Сільченка та Арсена Карапетяна. Фотовиставка діятиме з 19 по 27 серпня.

Насамкінець Андрій Гордєєв подякував директору Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара Надії Коротун за професійну, просвітницьку діяльність та за підтримку різноманітних заходів. Також очільник області висловив побажання провести День Депутата у стінах бібліотеки.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов