У "Безпечне літо" з рятувальниками відправилися діти в оздоровчому таборі на Чорноморському узбережжі

22 серпня у дитячому оздоровчому таборі ім.Івана Голубця на узбережжі Чорного моря відбулася громадська акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти». Спершу дітлахів ознайомили з найбільш характерними надзвичайними ситуаціями та порядком дій при їх виникненні, зокрема, з правилами поводження на водоймищах, поведінки у лісах, надання першої домедичної допомоги. Вогнеборці продемонстрували дітям оперативне розгортання пожежного автомобіля з подачею води. Хлопці та дівчата з захопле нням спостерігали як рятувальники прокладають рукавну лінію та гасять умовне загоряння. Під час цього дійства учасники акції дізналися про можливості пожежно-рятувальної техніки та способи рятування людей. Також діти мали змогу оглянути пожежний автомобіль та потримати в руках аварійно-рятувальне обладнання.

Оскільки хлопчики і дівчатка відпочивають на морському узбережжі, то переважна більшість часу була присвячена безпеці на воді та наданню допомоги потопаючим. Незабаром всі відпочивальники повернуться до своїх домівок, тож нагадали їм і про основні правила безпечної поведінки у побуті при користуванні електричними та газовими приладами, особливо за відсутності батьків. Рятувальники застерегли їх від небезпечних забав із сірниками та запальничками, наголосивши на тому, що достатньо однієї маленької іскри, щоб сталася велика пожежа. В кінці розмови дітям роздали тематичні листівки та пам’ятки.

Загалом усе, що побачили та почули діти під час акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти», є дуже повчальним та неодмінно має виконати свою головну місію: у подальшому вилитися у правильній поведінці дітей при будь-яких надзвичайних ситуаціях, щоб зберегти своє життя та, за необхідності, надати допомогу тому, хто її потребує.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов