У Херсоні проектують житло для прикордонників

У 2015-2016 роках для охоронців кордону та їхніх сімей було побудовано 630 квартир та 192 кімнати у житлових будинках та службових гуртожитках у Києві, Борисполі, Одесі, Харкові, Житомирі, Чернігові. Крім того підготовлено цілий ряд службового житла безпосередньо у підрозділах охорони державного кордону.

У поточному році Держприкордонслужба продовжує роботу направлену на забезпечення військовослужбовців житлом, як службовим так і власним. До речі, наразі триває будівництво 20 об’єктів.

Вже на сьогоднішній день введено в експлуатацію та вручено ключі від 36 квартир у Хмельницькому, 60 в Житомирі та 66 в Борисполі. Продовжується будівництво 167-квартирного житлового будинку у Києві, який буде введено в експлуатацію у наступному році. Розпочато будівництво житлових будинків у Львові та Одесі.

Також триває проектування 7 наступних житлових будинків у Харкові, Херсоні, Могилів-Подільському, Береговому, Житомирі та Києві, що дозволить отримати у наступні 2 роки близько 800 квартир.

За рахунок інвестиційної програми активно забудовуються земельні ділянки у Луцьку, Чернівцях, Хмельницькому та Львові. До речі, 16 квартир у місті Лева вже мають своїх господарів, ще 66 квартир у різних містах - в очікуванні до кінця року.

Загалом, до кінця року заплановано ощасливити ще майже 360 новосельців, у т.ч. за рахунок завершення будівництва розпочатих у минулих роках.

Крім того, в рамках програми «Матеріально-технічне забезпечення Державної прикордонної служби України та утримання її особового складу» здійснюється облаштування 26 об'єктів спеціального призначення, 12 з яких планують ввести в експлуатацію вже у цьому році, - повідомляє відділ з питань взаємодії зі ЗМІ адміністрації Державної прикордонної служби України.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
14 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов