Громадськість має контролювати санітарну вирубку зелених насаджень у Херсоні

З відповідною рекомендацією листом до Херсонського міського голови звернувся Департамент екології та природних ресурсів ОДА.

У тексі листа міститься рекомендація, що у зв’язку з відсутністю належного догляду за деревами у Херсоні знаходиться багато зелених насаджень, що потребують санітарного спилювання. Але положення, яке регулюватиме питання дозволу на вирубку та санітарну обрізку дерев й досі не розроблено і не прийнято на сесії міської ради.

«Міська рада хоче відмінити мораторій на санітарну вирубку і обрізку дерев, але через відсутність положення це може призвести до несанкціонованого знищення природних ресурсів на території міста Херсон. Також після затвердження положення громадськість має приєднатись до контролю за санітарною вирубкою зелених насаджень», - розповів директор Департаменту екології та природних ресурсів ОДА Юрій Попутько.

«Звертаємо увагу, рішенням сесії Херсонської міської ради від 28 квітня 2016 року № 203 «Про тимчасову заборону на здійснення видалення дерев на території міста» зобов’язано Департамент житлово-комунального господарства міської ради розробити та подати на розгляд міської ради проект рішення про затвердження положення, яке регулюватиме питання дозволу на вирубку та санітарну обрізку дерев з обов’язковим залученням громадськості до перевірки обґрунтованості таких дозволів, а також контролю за подальшим використанням сировини», - повідомляється у листі від Департаменту до голови міської ради Володимира Миколаєнка.

Також згідно Правилами, що затверджені наказом Міністерства будівництва, архітектури та ЖКХ України від 10.04.2006 № 105, міська рада мала б вже визначити балансоутримувачів об’єктів благоустрою зеленого господарства державної та комунальної власності, провести інвентаризацію земельних насаджень і виконувати заходи щодо утримання зелених насаджень у належному впорядкованому стані визначених.

Автор: Лисенко Ірина, Департамент з питань внутрішньої та інформаційної політики ХОДА

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов