Чим дивуватиме херсонців театр цього тижня

Колектив Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М.Куліша повернувся з відпустки та активно готується до відкриття 82-го – (187-го) театрального сезону.

На цьому тижні театральна програма дуже насичена:

23 серпня о 16:00 – на містян та гостей чекатиме фестиваль «Херсон-кавун».

23 серпня о 21:00 – зустріч із молодим талановитим актором Валерієм Гайфулліним. До вашої уваги моновистава «Лицар храму» за п’єсою сучасного драматурга Тетяни Іващенко, режисер вистави – Сергій Павлюк.

24 серпня о 19:00 – театр запрошує на святкову оркестрову програму «Зі святом, Україно», диригент – Артем Філенко.

24 серпня о 20:00 – вашій увазі пропонується моновистава «Кицька на спогад про темінь» за п’єсою відомого українського драматурга Неди Неждани, яку презентує талановита актриса театру Світлана Журавльова, режисер вистави – Сергій Павлюк.

25 серпня, час ще уточнюється, – відбудеться прес-показ вистави «Межа або у контейнері» за мотивами п’єси польського драматурга Костянтина Кеяну «В контейнері». Румунський режисер Раду Гілас вперше поставить виставу в Україні. Сам Раду Гілас – режисер і актор театру «Ateneul Din Lasi» міста Ясси. Він не раз брав участь у фестивалі «Мельпомена Таврії», як актор. Тепер же пан Раду мріє не тільки презентувати європейський спектакль херсонському глядачу, а і показати херсонських акторів світу. Адже планує зробити «фестивальну виставу» під назвою «Межа», щоб з нею гастролювати Європою.

Спектакль орієнтований на молодого, сучасного глядача. Актуальна тема, яка наразі хвилює кожного українця – які можливості відкриває безвізовий режим. Про сучасну Україну та те, куди вона рухається: на Захід чи на Схід, у Європу чи назад до Радянського Союзу. Європейський режисер знайшов оригінальне сценічне рішення, адже на сцені буде споруджено справжній великий контейнер у якому і будуть розгортатись основні події. Оригінальним і незвичним також є режисерський задум, адже поруч із акторами одним із головних персонажів будуть музиканти. Вони не тільки створять живу атмосферу дійства, а й будуть супроводжувати всю виставу роковою музикою.

У постановці задіяні заслужені артисти України Ружена Рубльова, Руслан Вишневецький, провідні актори Євген Гамаюнов, Антон Лисенко, Валерій Гайфуллін та молоді актори театру.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов