На Херсонщині не може бути самовільно зайнятих земель

Про це йшла мова під час проведення спільного координаційного засідання представників робочої групи по встановленню сільськогосподарських посівів на самовільно зайнятих земельних ділянках з порушенням законодавства на Херсонщині, проведеної за ініціативи фіскальної служби області.

У заході взяли участь заступник начальника Головного управління ДФС у Херсонській області Микола Квасневський та керівники структурних підрозділів установи, представники органів прокуратури Херсонської області, Головного управління Національної Поліції в Херсонській області, Департаменту фінансів та Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації.

Учасники зустрічі детально обговорили шляхи дієвої координації роботи правоохоронних органів та контролюючих органів щодо організації та проведення дій по визнанню зазначених посівів сільськогосподарських культур безхазяйними, визначення орієнтовної врожайності культур на земельних ділянках на території Херсонської області. На розгляд членів комісії винесено реєстр Торгівельних організацій, яким надається право реалізації та зберігання безхазяйного та іншого майна, для вибору організації, яка проведе всі процедури реалізації нелегальних посівів сільськогосподарських культур в дохід держави.

На Херсонщині земельні ділянки є одним із найпоширеніших джерел прибутків як для бізнесу, так і для громадян регіону. Саме легалізація земельних відносин має стати додатковим джерелом доходів для підвищення фінансової спроможності місцевих громад на Херсонщині, повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов