До Херсона завітало керівництво Держрибагентства України

Перший заступник Голови Держрибагентства та керівник Київського рибоохоронного патруля провели зустріч з громадськістю Херсонщини.

18 серпня під час робочого візиту на Херсонщину в Херсонській обласній державній адміністрації відбулась зустріч першого заступника Голови Держрибагентства Володимира Фалея та керівника Київського рибоохоронного патруля Володимира Мухіна з представниками громадськості Херсонщини та рибалками-промисловиками регіону.

В рамках зустрічі представники громадськості озвучили занепокоєння з приводу того, що реформа органів рибоохорони відбувається на Херсонщині повільно, а рибоохоронний патруль досі не запущено. Володимир Фалей зазначив, що реформа включає два нетотожні процеси – ліквідацію старої Херсонрибоохорони та запуск нового рибного патруля. Ліквідація передбачає звільнення всіх працівників Херсонрибоохорони, включаючи її керівників. Проте процес ліквідації не є перепоною для запуску нового патруля, зокрема, Київський рибоохоронний патруль працює з 16.06.2016, але через складну бюрократичну процедуру ліквідація Київрибоохорони ще триває. У ситуації з Херсонською областю ключовою перепоною у запуску патруля є заблокований через суд один з етапів конкурсу, а саме оголошення результатів.

Держрибагентство звернулося до присутніх із проханням надати пропозиції щодо кандидатури особи, яку можна було б призначити новим головою ліквідкомісії замість діючого голови ліквідкомісії Богдана Артющика роботу якого громадськість та місцева влада вважає незадовільною.

Активістами була надана пропозиція щодо підтримання кандидатури Шляшенка, який брав участь у конкурсі на посаду начальника Херсонського рибоохоронного патруля у вересні 2016. Представники Держрибагентства відповіли, що служба управління персоналом спільно з управлінням правого забезпечення вивчать можливість призначення цієї кандидатури головою комісії з ліквідації Херсонрибоохорони відповідно до вимог чинного законодавства.

Крім того, Володимир Мухін, у відповідь на пропозицію долучитись до реформування в регіоні повідомив, що він є керівником Київського рибоохоронного патруля, поточна ситуація на Київщині та ситуація з кадрами в підвідомчому управлінні не дозволяє йому залишити Київщину та повноцінно зайнятися реформою рибоохоронного патруля на Херсонщині. Разом з тим, він готовий долучитися до роботи конкурсної комісії із відбору Херсонського рибоохоронного патруля та поділитися досвідом запуску патруля з Херсонськими колегами.

Нагадаємо, під час запуску рибоохоронного патруля у Херсонській області Держрибагентство зіткнулося з шаленим спротивом «старої системи», яка не бажала змін в рибній галузі і всіма можливими методами гальмувала реформу, спрямовану на подолання корупції. Співробітники Херсонрибоохорони, не бажаючи створення нового рибоохоронного патруля, заблокували в судах завершення конкурсного відбору і призначення нового керівництва. Детальна інформація щодо цього непрозорого та заплутаного юридичного процесу, який триває вже більше 8 місяців, доступна за посиланням.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов