Жителям Херсонщини розповідають як захистити землю від незаконних посягань

Новостворені мобільні точки доступу до системи безоплатної правової допомоги попереджатимуть конфліктні ситуації з землею – з цією метою на Херсонщині розпочалась антирейдерська правопросвітницька кампанія, яка стартувала 17 серпня у найвіддаленішому районі області – селі Хрестівка та смт Чаплинка.

Консультування жителів, сільгоспвиробників та фермерів цих населених пунктів проводила мобільна група на чолі з директором Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Мариною Єлисєєвою та начальником ГТУЮ у Херсонській області Костянтином Хутковським.

Мешканці Чаплинського району отримали первинну правову допомогу, тобто консультації та роз´яснення з питань антирейдерського законодавства, способів та механізмів захисту земель і врожаю від незаконних посягань, передачі права власності на землю тощо.

Присутні дізнались про порядок подання скарги на рішення, дії чи бездіяльність державного реєстратора до Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

Справа в тім, що останнім часом практикується складення подвійних договорів, коли, наприклад, з одним фермером укладаються договори по старому реєстру, який діяв до 2013 року, а з іншим фермером – ще один договір, вже за новим реєстром, тому реєстратор повинен взяти витяг із старого реєстру і детально все перевірити, чи був цей договір зареєстрований.

Йшлося також і про строки розгляду заяви щодо здійснення державної реєстрації земельної ділянки в державному земельному кадастрі, присвоєння кадастрового номеру земельній ділянці тощо.

Правники звернули увагу й на порядок перереєстрації прав на землю, передачі землі в оренду. Адже мета таких заходів – правова обізнаність громади. Як кажуть, поінформований – значить озброєний!

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов