Захистити добробут херсонців

Саме про це йшла мова у форматі «круглого столу» - дискусії представників фіскального відомства та Управління Держпраці у Херсонській області під час обговорення конкретних шляхів спільної взаємодії з легалізації найманої праці в різних галузях економіки нашої області, який пройшов днями у прес-центрі установи. У заході взяли участь перший заступник начальника Головного управління ДФС у Херсонській області Ірина Філіппова та перший заступник начальника Головного управління Держпраці у Херсонській області Тамара Франкевич.

Держслужбовці обох відомств були одностайні в думці, що основним чинником, який впливає на надходження до місцевих бюджетів, залишається податок з доходів фізичних осіб, розмір мінімальної заробітної плати та її своєчасна виплата. На жаль, на теренах регіону залишається чимало соціально несвідомих господарників, які проводять виплати заробітної плати у розмірах нижчих від мінімально встановлених законом, або використовують працю неоформлених найманих працівників.

Підсумком зустрічі стали міжвідомчі домовленості щодо продовження активної роботи по встановленню осіб, які працюють без належного оформлення трудових відносин та сплати податків не тільки під час курортного сезону. Мова йшла про напрямки спільної роботи щодо легалізації найманої праці іноземних громадян, які працюють без офіційного працевлаштування в нашій області.

Та все таки головна спільна мета - навчити херсонців дотримуватися податкової культури, отримувати законодавчо встановлену заробітну плату, вчасно сплачувати податки та мати гідне пенсійне забезпечення.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
5 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов