Херсонщина заздалегідь готується до опалювального сезону

Херсонщина поступово готується до осінньо-зимового періоду, все йде згідно з графіком. На цьому наголосив заступник голови облдержадміністрації Андрій Балонь під час спеціальної селекторної наради з питань підготовки до опалювального сезону 2017-2018 років, яку провів Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман з Миколаєва.

Доповідаючи, Андрій Балонь повідомив, що в області комплексна підготовка будинків виконано на 74%.

Рівень оснащення багатоквартирних житлових будинків з централізованим опаленням приладами обліку теплової енергії складає 88%. Об’єктів соціально-культурного призначення із 1512 підготовлено 1082, з них загальноосвітні заклади готові на 73%, дошкільні заклади – 72%, заклади охорони здоров’я – 70 відсотків.

Заступник голови облдержадміністрації також зазначив, що рівень розрахунків бюджетних установ, які утримуються за рахунок коштів місцевих бюджетів за спожиті енергоносії складає 100%.

Готовність вулично-дорожнього господарства до функціонування в осінньо-зимовий період 2017/18 року становить 71%.

Крім того, Андрій Балонь звернув увагу, що у І півріччі поточного року видано «теплих» кредитів на суму 29,7 млн грн, та по кількості виданих кредитів Херсонщина у всеукраїнському рейтингу займає 11 місце.

Але також, звертаючись до голови Уряду він наголосив, що в області є нестача планово-бюджетних призначень у сумі 446,4 млн грн для оплати енергоносіїв та житлово-комунальних послуг по пільгах і субсидіях населення.

У свою чергу, резюмуючи Володимир Гройсман повідомив, що питання фінансування субсидій в наступному опалювальному сезоні вирішено – за рахунок внесення змін до державного бюджету і виділення 14,1 млрд грн на ці цілі:

«Зараз ведеться робота з верифікації розрахунків, і до вересня все буде забезпечено на 100 відсотків. Треба також належним чином організувати роботу на місцях з метою захистити громадянина, який потребує підтримки».

Окрему увагу Глава Уряду звернув на важливість виконання проектів з енергоефективності.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов