В обласній службі ДСНС провели нараду з питань всеохоплюючих заходів щодо профілактики пожеж в лісових масивах Херсонщини

16 серпня під головуванням начальника Головного управління ДСНС області відбулась нарада з керівниками міських та районних підрозділів щодо покращання роботи у питаннях профілактики пожеж в природних екосистемах.

Протягом 2017 року на території області в природних екосистемах вже виникло 1009 пожеж (у 2016 р. - 906), на загальній площі 675,9 га (2016р. – 241,9 га), з них 231 лісова пожежа (2016 р. – 110), на площі 414,19 га (2016 р. – 59,23га). Проведена значна робота по співпраці з іншими структурами. Під час наради обговорювались основні напрямки діяльності обласної служби ДСНС. У першу чергу – це виконання безпосередніх рятувальних функцій, наглядово-профілактична діяльність, матеріально-технічне забезпечення. Розглядалося питання щодо посилення взаємодії керівників районних підрозділів з районними державними адміністраціями, органами місцевого самоврядування, підприємствами та населенням. Оскільки пожежонебезпечний період триває потрібно й далі залучати допоміжну техніку до гасіння пожеж в екосистемах.

Керівництво Головного управління чітко визначило завдання на найближчий час. У розпалі гаряча літня пора. Залишається актуальним проведення роз’яснювальної профілактичної роботи серед громадян щодо культури безпечного відпочинку на чисельних водних об’єктах області, під час перебування у лісах та лісопаркових зонах. Крім того, ще триває жнивний період, тож захист врожаю від вогню посідає визначне місце у роботі пожежних підрозділів.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов