Володимир Гройсман ознайомився з потужностями провідних підприємств Херсонщини

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в супроводі голови облдержадміністрації Андрія Гордєєва прибув на провідне підприємство Херсонщини – ТОВ «Данон Дніпро», яке є одним серед найбільших підприємств в області з іноземними інвестиціями, найкращим платником податків регіону, роботодавцем, який бере активну участь у громадському житті Херсонщини і робить значний внесок у її розвиток.

Володимир Гройсман мав змогу особисто переконатися, що підприємство має сучасне обладнання, використовує у виробництві прогресивні технології та укомплектоване висококваліфікованим персоналом.

Глава Уряду ознайомившись з виробничими потужностями підприємства зазначив, що в кожному регіоні є свої особливості та прекрасні виробництва:

«Сьогодні ми бачили високотехнологічне виробництво, яке кожного року модернізується, виробляє абсолютно конкурентний продукт і найголовніше – це нове виробництво, досвід якого може бути використаний на інших підприємствах. Спілкуючись з керівництвом підприємств, дуже багато є питань, які можуть бути освоєні в Україні, як нове виробництво високоякісної продукції».

Він також підкреслив, що для нього особисто, та в цілому для країни важливо, щоб в Україну вкладалися інвестиції, в тому числі і внутрішні.

«За інвестиціями прийдуть нові технології, нові робочі місця і конкретність нашої країни на глобальних ринках, а саме головне – це забезпечення якісною продукцією українських громадян. Тому розвиток національної економіки для нас є ключовим», - резюмував Прем’єр-міністр України.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов