Децентралізацію місцевих громад розвиватиме Інтернет - платформа молодих херсонських підприємців

Про це йшла мова під час участі начальника Головного управління ДФС у Херсонській області Ігоря Клима у презентації проекту по створенню відкритої платформи «Advocacy open space. Інтернет-платформа для захисту та підтримки підприємців», ініційованої представниками громадської організації «Об’єднання «Ми-Херсонці» Віталієм Бєлобровим та Андрієм Ткаченком.

На Херсонщині триває процес децентралізації сільських та селищних громад в об’єднані територіальні громади. Для економічного розвитку новоутворених місцевих громад важливо об’єднати зусилля представників малого та середнього бізнесу області та органів місцевого самоврядування.

Однак, більшість підприємців мають недостатній рівень обізнаності щодо власних прав та обов’язків відповідно до вимог діючого законодавства, залишаються наодинці із власними проблемами та складнощами під час реалізації державних реформ (адмініструванням податків, здійснення перевірок тощо). І саме в цьому полягає результат реалізації проекту в нашому регіоні.

Головний фіскал області підтвердив готовність спеціалістів відомства долучитися до всіх ділових ініціатив громадських організацій Херсонщини, індивідуальних консультацій ініціативним підприємцям області щодо реалізації інноваційних бізнес-проектів в нашому регіоні для підвищення фінансової спроможності місцевих громад на Херсонщині.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов