Коли у Херсоні з’являться дитячі майданчики

Питання відсутності спортивно-ігрових майданчиків для дітей в Херсоні – одне із найбільш гострих. В чергове проблема спалахнула у мікрорайоні Річпорт. Ми писали про те, що місцева жителька поскаржилась на відсутність у мікрорайоні дитячих спортивно-ігрових майданчиків. Єдиний майданчик лишився поблизу багатоквартирних будинків по вул. Богородицькій, 101. В цілому ж, у великому мікрорайоні, де проживає чимало родин із маленькими дітьми, є школи, дитячий садок та бібліотека, немає місця для дозвілля дітей.

На проблему відгукнувся депутат Херсонської міської ради Дініс Бердник. Він вже давно і доволі плідно займається питаннями облаштування інфраструктури міста, зокрема спорудженням дитячих майданчиків у житлових масивах.

«Я направив звернення до міського голови із проханням сприяти встановленню дитячого майданчика у мікрорайоні Річпорт. Проблема актуальна для всього міста – і міська влада також про це знає, неодноразово на цьому наголошує. На території шкіл та дитячих садочків такі майданчики вже поступово встановлюють – це прекрасна тенденція. Але мають бути також і місця для дозвілля дітей поза школами: у паркових зонах, дворах багатоповерхівок тощо. Річпорт – це доволі жвавий район, майже центр міста. Тут проживає чимало людей, зокрема сімей із маленькими дітками. Наразі вони мають прямувати щонайменше до Покровського скверу, а це під час спеки та з візочками, м’яко кажучи незручно», — розповідає Дініс Бердник.

Депутат також зауважив, що буде намагатись разом із колегами якомога скоріше вирішити цю проблему, але практика показує, що термінового вирішення, скоріш за все не буде. Спочатку подається звернення, яке розглядається щонайменше 10 днів. Потім необхідно буде здійснювати моніторинг виконання звернення міською владою. Скоріш за все, до цього, окрім небайдужих депутатів, також підключиться і небайдужа громадськість та ЗМІ. В будь-якому випадку, проблема має бути вирішена – і бажано зробити це протягом поточного року, аби дітки мали змогу загартовувати власне здоров’я та з радістю проводити дозвілля на спортивних майданчиках.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов