На Херсонщині спостерігається заморення риби

Вчора на Дніпровсько-Бузькому лимані, на станіславському прибережжі, вкотре за останні роки спостерігались прояви заморних процесів, повідомляє у соцмережах Олександр Голобородько.

"Це лише маленький штрих до стану здоров'я не лише Лиману, а й Дніпра. Коли в центральних ЗМІ читаємо повідомлення про нові плани енергетиків «викачати» з головної ріки України ще більше кіловат-бабла (хоча б шляхом зведення, наприклад, «ГЕС-2» на Каховському водосховищі), про пожвавлення обсягів вантажоперевезень, руху капіталів, все ж, на жаль, обходиться увагою головне: яким є екологічне здоров'я мережі, що прогресуюче перетворюється у каскад боліт… Адже, в кінцевому рахунку, головна «професія» Дніпра – не транспортна, енергетична, рекреаційна тощо, а водопостачальна: це 60-70 відсотків національного споживання води", - пише Олександр.

За його словами, послаблення дніпровського стоку призводить до незворотних процесів в екології ріки, інтенсивного засолонення, заболочення та замулення Дніпровсько-Бузького лиману.

"Потрібно повертатись до первозданного стану водойми, шляхом, розтянутого у часі, процесу спуску водосховищ, а додаткові обсяги електроенергії добувати шляхом розвитку відновлювальних джерел енергії (сонце, вітер…). Але на найвищому законодавчому рівні ця проблематика непопулярна: ще б пак - у разі пониження рівня або й спуску водосховищ безліч водних маєтків України стануть сухопутними…", - додає Голобородько

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов