Народні депутати відвідали адміністративну межу з ТОТ АР Крим

Протягом тижня на ділянці Азово-Чорноморського регіонального управління Держприкордонслужби побувала група народних депутатів України у складі Сергія Рудика, Сергія Шахова, Дмитра Лубінця, Сергія Валентирова, Ігора Артюшенко та Олександра Пономарьова.

Народні депутати ознайомились з ділянкою Бердянського та Херсонського прикордонних загонів. Подивились як здійснюється охорона Азовського та Чорного морів, побували на Арабатській стрільці та на адмінмежі з окупованим Кримом.

Прикордонники продемонстрували депутатампорядок роботи технічних засобів охорони кордону по висвітленню надводної обстановки, сили та засоби тактичної групи катерів та ознайомили з порядком її застосування в охороні в межах акваторії Азовського моря.

Крім того, народні обранці побували і у контрольних пунктах в’їзду-виїзду «Чонгар» та «Каланчак», де особисто змогли впевнитись, що незручності для громадян та штучні черги створюють саме окупанти півострова. Також депутати ознайомились з порядком пропуску громадян та транспортних засобів, загальним функціонуванням контрольних пунктів.

Крім того, депутати побували і в місцях безпосереднього несення служби по охороні адміністративної межі, ознайомились з наявними інженерними загородженнями.

На завершення візиту народний депутат Сергій Рудик здійснив покладання квітів пам’ятнику «Прикордонникам всіх поколінь» в Херсоні.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов