Поблизу Херсона викрито цех, де незаконно шили одяг та працювали громадяни В'єтнаму

4 серпня в рамках цільових профілактичних заходів «Мігрант» співробітники Азово-Чорноморського регіонального управління Держприкордонслужби спільно з Управлінням боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми Національної поліції в Херсонській області та представниками міграційної служби провели низку заходів направлених на протидію незаконній міграції. 

Як результат, в одному з населених пунктів поблизу Херсона міжвідомча група виявила підпільний цех текстильного виробництва. На ньому працювали 16 громадян В'єтнаму з трьома малолітніми дітьми. Іноземці знаходилися на території України в порушення міграційного законодавства. В цеху правоохоронці виявили вже готовий одяг та обладнання.

На даний час тривають подальші перевірочні заходи. Складені протоколи про адміністративні правопорушення за ч.1 ст. 203 КУпАП за порушення іноземцями правил перебування в Україні. Крім того прикордонники до Національної поліції направили повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення, відповідальність за яке передбачено ч.4 ст. 358 КК України («Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів»). 

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов