Оперативний штаб протидії рейдерству вже працює на Херсонщині

4 серпня 2017 року проведено установче засідання оперативного штабу із забезпечення прав і свобод власників земель чи збіжжя у Херсонській області, створеного за ініціативи Міністра юстиції України Павла Петренка, на якому були обговорені основні напрямки та орієнтири діяльності штабу.

Начальник Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Костянтин Хутковський, наголосив на тому, що Міністерство юстиції веде активну діяльність у напрямку захисту власності українських громадян та протидії рейдерству, а також готове до співпраці та оперативного реагування на будь-які спроби незаконного заволодіння майном. Незважаючи на те, що засідання мало установчий характер, члени штабу вже приступили до вирішення нагальних проблемних питань. Так, на порядку денному були розглянуті питання, озвучені аграріями у ході зустрічі з Міністром юстиції під час його робочого візиту на Херсонщину, а саме: випадки подвійної реєстрації договорів оренди земельних ділянок, передача земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у приватну власність та державна реєстрація зрошувальних систем. 

Вже на перше засідання звернулись мешканці області, майно яких приватна комерційна фірма намагалась вилучити незаконним шляхом. Членами штабу було заслухано звернення, визначено напрямок його вирішення та надано відповідні доручення. Результати проведеної роботи будуть заслухані на наступному засіданні, яке призначено на 22 серпня.

Щойно розпочавши працювати, штаб вже діє на повну та провадить активну діяльність у напрямку захисту прав власності українських громадян. Так, у ході  установчого засідання спільними зусиллями фахівців обласної юстиції, обласної державної адміністрації, правоохоронців та представників аграрного сектору було розглянуто та узгоджено шляхи вирішення поставлених питань. Сподіваємось, що Херсонщина стане не лише першопрохідцем, а й прикладом для інших областей у цьому напрямку.

Якщо Ви вважаєте, що відносно вашого майна були спроби рейдерського захоплення або інші незаконні дії у напрямку заволодіння землею чи збіжжям, звертайтеся за телефонами гарячої лінії: 0668775389 та 0989816512.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов