На Херсонщині проводиться системна робота із виведення земельних відносин у правову площину

Завдяки плідній співпраці правоохоронних органів області, на Херсонщині все частіше почали виявляти незаконно зайняті земельні ділянки сільськогосподарського призначення, які «підприємливі» фермери використовували для вирощування врожаїв зернових, соняшника та сільськогосподарських культур.

Відповідні незаконні операції із земельними ресурсами з боку порушників закону призводять до недоотримання бюджетом величезних сум коштів.

Тож в цьому році, Херсонщина одна із перших почала запроваджувати процедуру вилучення врожаю землекористувачів, які самовільно використовують земельні ділянки сільськогосподарського призначення та незаконно вирощують на них зернові та баштанні культури, соняшник.

Так, з початку року всього було виявлено самовільно зайнятих понад 2,5 тис. га земель сільськогосподарського призначення.

Згідно діючого законодавства, громадянин, який не має правовстановлюючих документів на землю, не набуває права власності і на врожаї. За таких обставин рішеннями суду накладено арешти на врожаї, вирощені на частині зазначених земельних ділянок. Вже зібрано врожай ранніх зернових - 466 т пшениці, ячменю і жита, який передано для реалізації відповідній ліцензованій організації. Всі отримані кошти від продажу зернових, а це близько 2 мільйонів гривень, будуть спрямовані до державного бюджету.

Крім цього, накладено арешт на посіви соняшника на 436 га, вирішується питання про арешт врожаю насіння на ділянці 548 га.

Спільна робота правоохоронних органів та інших органів влади в даному напрямку триває.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов