Голова Херсонської ОДА зустрівся з Представництвом Європейського Союзу в Україні

1 серпня в Херсонській облдержадміністрації відбулась зустріч очільника області Андрія Гордєєва зі співробітниками Представництва Європейського Союзу в Україні. "Круглий стіл" пройшов в рамках проведення інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні».

«Херсонська область належить до одного з найбільш сприятливих регіонів України для розвитку високо інтенсивного овочівництва, завдяки наявності значних з рошувальних площ та достатньої кількості потужностей для їх переробки. Саме тому проект, спрямований на інтеграцію підприємств малого та середнього бізнесу у світову торговельну мережу, є для нас актуальним та своєчасним», - прокоментував голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв.

В обговоренні взяли участь керівник відділу преси та інформації Представництва ЄС Юргіс Вілчінскас, перший секретар Представництва ЄС з питань децентралізації та секторальних реформ Бенедікт Германн, міський голова Володимир Миколаєнко та заступник голови облдержадміністрації Євген Рищук.

Пан Юргіс розповів про пріоритети допомоги, яку ЄС надає Україні, а також зробив огляд програм Євросоюзу, зокрема, інформаційних, освітніх та культурних проектів:

• «Горизонт 2020»

• «COSME»

• «EU4Business»

• «UopenEU»

• «Креативна Европа»

• «Twinning»

• «Erasmus»

• «Euroquiz» .

«Україна для Європейського Союзу найпріоритетніша країна. Ми зосереджені на тому, щоб допомогти вашій країні перейти на європейські стандарти», - зазначив керівник відділу преси та інформації Представництва ЄС Юргіс Вілчінскас.

Перший секретар Представництва ЄС Бенедікт Германн розповів про особливості реформи децентралізації в Україні та порівняв їх з децентралізацією у країнах-членах Євросоюзу.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов