Розвиток електронного суду у Херсоні

Проект iGov спрямований на спрощення бюрократичних процедур та наближення адміністративних послуг до людей. Він охоплює найрізноманітніші сфери життєдіяльності суспільства.

Окремим важливим його напрямком став розвиток електронного суду. Вже зараз громадяни по всій країні, у тому числі Херсонської області, можуть скористатися рядом відповідних онлайн-сервісів, одним із найбільш запитуваних серед яких стало подання процесуальних документів у відкритому касаційному провадженні.

Для отримання цієї Інтернет-послуги необхідно перейти на портал iGov. Подальші дії включають авторизацію користувача; зазначення учасника судового процесу, в інтересах якого подаються документи, номеру судової справи, кількості і назв документів; завантаження документів і додатків до них. Наостанок потрібно натиснути кнопку «Замовити послугу» і скріпити заявку електронним цифровим підписом користувача.

Такий Інтернет-сервіс дозволяє зекономити час і зусилля громадян, обмежити малоприємні візити, відвідування та черги, пов’язані із судовими процесами.

Херсонська команда волонтерів iGov готова запустити у нашому регіоні іншу, не менш затребувану, електронну послугу (подання процесуальних документів у відкритому апеляційному провадженні), безоплатно забезпечити необхідну організаційно-технічну підтримку та навчання персоналу. 

Ми вже зверталися з цього приводу до апеляційного суду Херсонської області, проте питання запуску відповідного онлайн-сервісу потребує подальшого ретельного вивчення, додаткового консультування. Тож волонтерам iGov потрібна допомога людей, знайомих із специфікою роботи судів, готових фахово сприяти у впровадженні електронних державних послуг, розширенні сучасних онлайн-сервісів на Херсонщині.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов