Стати в онлайн-чергу на отримання закордонного паспорту стало простіше

Напередодні ми повідомляли, що командою волонтерів проекту iGov у співпраці з Державною міграційною службою України одразу в кількох регіонах, у тому числі на Херсонщині, запущено ряд затребуваних Інтернет-послуг, насамперед щодо оформлення паспорта громадянина для виїзду за кордон.

Однак, шалений ажіотаж навколо цього більш ніж популярного сервісу спричинив прикру ситуацію, коли користувачі часто не можуть стати у відповідну електронну чергу через відсутність у ній вільного часу.

У подібних випадках дуже корисним стане Telegram-бот (https://t.me/igov_bot ) – безкоштовна веб-програма, здатна знаходити «вікна» на найближчий час в онлайн-чергах на отримання закордонного паспорту. Кожні три хвилини бот перевіряє наявність таких вільних місць у відділеннях міграційної служби, у тому числі по Херсонській області. Він може моніторити онлайн-черги у всіх підрозділах ДМСУ в обраному місті або перевіряти конкретне відділення, якщо громадянин хоче оформити закордонний паспорт недалеко від дому.

Скористатися ботом досить просто. У багатьох є програма Telegram (безоплатний месенджер для смартфонів та інших пристроїв), що дозволяє обмінюватися текстовими повідомленнями та медіафайлами. Зайшовши до неї, треба задати нескладне завдання: @igov_bot. Порядок подальших дій (на прикладі Херсона) стає зрозумілим із зображень, що додаються.

Створив бот веб-розробник із Києва Антон Бібля. Він зазначає, що існує офіційний алгоритм, за яким з'являються нові місця в електронній черзі на оформлення закордонного паспорта (о 7 ранку та 00:00), але іноді місце може звільнитися в будь-який інший час. Як тільки бот знаходить «вікно», він повідомляє про це користувача і пропонує записатися. Якщо час не підходить, моніторинг можна продовжити.

У подальшому Антон планує розширити список можливостей свого боту, зокрема додати опцію запису в чергу безпосередньо через нього (на даний час під час натискання на кнопку запису програма переводить користувача до відповідного розділу на платформі iGov, де той може оформити запис після авторизації в системі).

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов