Херсонська міська рада “утаємничила” інформацію про транспортну систему

У Херсоні обговорювались основні питаня проекту «Створення прозорої транспортної системи у містах України». Сфера перевезення в Україні є одною з найбільш корумпованих, тому що у ній достатньо велика частка «готівки». Для того щоб визначити, яким є рівень відкритості цієї сфери на місцевому рівні, діячі громадської організації «Дніпровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики» провели спеціальний моніторинг 22 місцевих рад України.

За результатами моніторингу стало відомо, що Херсонська міська рада приховала інформацію про:

  • власників перевізників, договори із перевізниками;
  • паспорти маршрутів;
  • тарифи вартості проїзду в громадському транспорті;
  • розрахунки собівартості перевезень;
  • проведення громадських слухань щодо вартості проїзду у громадському транспорті;
  • антикорупційні програми на транспортних підприємствах;
  • звіти про заміри пасажиропотоків на маршрутах;
  • план реалізації стратегії розвитку транспортної мережі / інфраструктури.

«Наразі найбільш «прозорими» щодо транспортної системи є Житомирська, Луцька, Вінницька та Чернівецька міські ради, які розмістили на своєму сайті необхідної інформації відповідно на 57, 1% та 53,6% та 50%, - повідомив куратор проекту Анатолій Стоян. Найбільш «закритими» є Херсонська, Харківська, Тернопільська міські ради, в яких показник відповідно 3,6% та 3,2%».

Тому, з метою покращити транспортну систему і зробити її більш прозорою для широкого загалу в містах України, організацією вирішено, що з 1 серпня почне працювати портал protransport.org.ua, створений у межах даного проекту, на якому буде відображена інформація, що приховується міськими радами від громадян.

Автор: Ангеліна Кузнєцова

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов