Херсонці терміново потрібна допомога

Онкозахворювання - одна із найстрашніших проблем, природу якої ще мало вивчено. Проте усі розуміють, що потрапити у її нетрі може будь-хто не залежно від способу життя чи роду занять. Тож, коли лихо трапляється, інколи надія лише на оточуючих.

Страшний діагноз "меланома" поставили 32-річній херсонці Тетяні Борисенко. За півтора роки, що дівчина бореться з хворобою були і операція,і опромінення, імунотерапія, але результатів вони не дали.

Наразі вдалим є лікування медикаментозне за допомогою препарату "Зелбораф", але коштує лікування на місяць 130 тис. грн. За його допомогою меланома, яка вже пустила метастази до лімфатичної системи, потроху відступає. Друзі жінки у соцмережах почали збирати кошти

"З травня Танюша лікується саме "Зелборафом", - пише університетська подруга Тетяни Євгенія, - і позитивна динаміка є. Але для однієї родини 130 тис. грн. на місяць - це надто велика сума. Чудова дівчина - мама, жінка, донька і подруга - потребує нашої з вами допомоги. Депутатські звернення на виділення допомоги з коштів міських бюджетів вже подали (з обласного та за місцем проживання Тані). Але максимальні суми, які можуть виділити, - це по 20 тис. грн., чого також на вистачить навіть на місяць лікування".

Родина звертається до всіх небайдужих із проханням про допомогу. Врятувати може кожна гривня, відправлена Тані. Більш детальну інформацію можна знайти у Фейсбук за посиланням.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов