"Херсонелектротранс" здійснив попередню оплату за нові тролейбуси

Херсонська активістка Євгенія Вірлич повідомила, що у системі "Prozorro" відобразився платіж за закупівлю чотирьох тролейбусів "Богдан" з низькою підлогою.

"Нарешті в місті будуть принаймні чотири нормальні тролейбуси, - повідоляє Євгенія. Якби минулого року керівництво "Херонелектротранс" не захопилось аферами, було б вже 7-8 (тобто 3-4 минулого року). Кожного року по 3-4 - і за кілька років Херсон змінився би до невпізнаваності! Можна також залучати інші кошти та інші шляхи придбання електротранспорту, як це роблять сусіди".

У відповідності до умов договору, попередня оплата за рахунок бюджетних коштів надається в розмірі 70% вартості (тролейбусів, марки Богдан Т70117), що становить 13 860 000,00 грн. (тринадцять мільйонів вісімсот шістдесят тисяч грн. 00 коп.), з урахуванням ПДВ – 2 310 000,00 грн. протягом 5 (п’яти) банківських днів з дати отримання відповідного рахунку на передплату від Продавця. Остаточний розрахунок в розмірі 30% вартості кожної фактично поставленої одиниці протягом 5 (п’яти) банківських днів з дати підписання акту приймання-передачі товару. Продавець надає Замовнику рахунок-фактуру одночасно з поставкою Товару.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов