В Головному управлінні ДСНС області підвели підсумки роботи за І півріччя та визначили пріоритети на ІІ півріччя

28 липня в Головного управлінні ДСНС України у Херсонській області відбулась колегія по підсумках роботи за І півріччя 2017 року. Керував колегією начальник Головного управління полковник служби цивільного захисту Сергій Чорний.

Заступники начальника Головного управління та керівники окремих відділів доповіли за такими напрямками службової діяльності, як оперативне реагування, наглядово-профілактична діяльність, інформаційно-роз»яснювальна робота просвітницька робота, фінансове та матеріально-технічне забезпечення, цивільний захист.

На сьогодні залишається актуальним питанням щодо інвентаризації захисних споруд. І щоб вирішити його - необхідно посилити роботу з головами інвентаризаційних комісій у районах.

Тож питань звісно багато. І підсумовуючи результати колегії начальник Головного управління Сергій Чорний зазначив, що необхідно працювати на совість, самовіддано та результативно, розуміючи важливість завдань покладених на пожежно-рятувальну службу. Попереду ще основна частина літа, яка за прогнозами буде дуже спекотною. Тому основне завдання для всіх – максимально організувати роботу так, щоб не допустити пожеж у лісових масивах області та надзвичайних подій на водних об’єктах. Ці проблеми мають загальнодержавне значення.

Закінчилась колегія з приємним моментом – нагородженням відзнакою Міністерства оборони України нагрудним знаком «Знак пошани» начальника управління організації реагування на надзвичайні ситуації та цивільного захисту ГУ ДСНС підполковника служби цивільного захисту Олексія Єрьоменка.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов